Aktualności
2011

06.12.2011 Koncert Mikołajkowy w studio R.G.

Dziękujemy wszystkim małym podróżnikom ze Szkoły Podstawowej nr 20 za wspaniałe chwile spędzone podczas Mikołajkowego Koncertu w Studio Koncertowym Radia Gdańsk. Niepowtarzalna atmosfera, która zdarza się tylko raz w roku, towarzyszyła temu wydarzeniu już od pierwszych dźwięków.

więcej

Kolejny koncert w Radio Gdańsk z cyklu ,,Po cichutku-podróż do krainy wyobraźni”

10.11.2011 o godz. 9.30 i 11.00 odbędą się dwa koncerty z cyklu ,,Po cichutku – podróż do Krainy Wyobraźni”. Udział w podróży wezmą dzieci ze Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie i Szkoły Podstawowej w Baninie. Innowacją będzie zestaw perkusyjny, który będzie nam towarzyszył w niektórych piosenkach.

Wkrótce na naszej stronie pojawią się zajawki z koncertów – krótkie filmiki, a po nich próbki naszego nowego materiału, nad którym obecnie pracujemy.

Koncert w Radio Gdańsk

Dziękujemy naszej małej publiczności za tak liczne przybycie na nasz dzisiejszy koncert oraz za wspaniałą zabawę. Już wkrótce ukaże się materiał z koncertów 🙂

Uroczysty Koncert z okazji Dnia Dziecka w Radio Gdańsk

1 czerwca 2011, z okazji Dnia Dziecka, w Radio Gdańśk, odbędzie się uroczysty Koncert. Wezmą w nim udział dzieci z gdańskich przedszkoli: 4 Gwarny Dworek, 44, Na wzgórzu, Wielka Przygoda, Pod kasztanami w Oliwie, oraz nr 23.

Na dzieci czeka wiele niezwykłych przygód oraz niespodzianki.

Kolejny koncert w Radio Gdańsk

Wczoraj, 30 marca 2011 odbył się kolejny koncert z cyklu „Po cichutku – podróż do krainy wyobraźni”. Jego uczestnikami były dzieci ze szkoły nr 92 w Gdańsku. Wspaniała atmosfera, chęć uczestnictwa i wspólnej zabawy spowodowały, że były to dwa niezapomniane wydarzenia, a podróż udała się znakomicie. 🙂

Zobacz zdjęcia z koncertu…

więcej

Przedłużamy czas nadsyłania prac na konkurs

Uwaga! Uwaga! Z powodu awarii skrzynki pocztowej, przedłużamy czas nadsyłania prac i rozstrzygniecie konkursu plastycznego. Bardzo prosimy osoby, które wysłały prace na konkurs a nie dostały potwierdzenia mailem o ponowne ich wysłanie. Bardzo przepraszamy za kłopot, zamieszanie i prosimy o wyrozumiałość. Kliknij na „więcej” by poznać szczegóły!

Prace plastyczne prosimy nadsyłać do 21.03.2011 do godziny 24.00
Rozstrzygnięcie konkursu i publikacja zwycięzców na stronie nastąpi 25.03.2011

Konkurs plastyczny dla dzieci

Jesteś przedszkolakiem? A może chodzisz już do podstawówki? Jeśli nie masz więcej niż 10 lat mamy dla ciebie konkurs. Narysuj jak wyobrażasz sobie muzyczną wiosnę i wygraj płyty z piosenkami dla dzieci wraz z autografami wykonawców.

więcej