Aktualności
2015

Powstaje teledysk

Teraz możemy już oficjalnie podzielić się z Państwem informacją o tym, że powstaje teledysk do naszej najnowszej piosenki o Gdańsku. Radość nasza jest tym większa, że będzie on w całości animowany. Animacje wykonane będą oparciu o rysunki gdańskiej artystki pani Marianny Jagody – malarki i ilustratorki. Za sprawą ręki pana Andrzeja Mioduszewskiego obraz stanie się ożywiony i ruchomy. Niebawem będziecie mogli Państwo poznać, poczuć charakter i klimat obrazu dzięki wizytówce – plakatowi, która będzie formą reklamówki w internecie. Pojawi się ona na naszych stronach internetowych, stronach naszych patronów oraz w mediach.

Mamy patronat Radia Gdańsk

Dziś otrzymałem oficjalną informację o objęciu patronatem medialnym przez Radio Gdańsk naszej najnowszej piosenki zatytułowanej „Kamieniczki i uliczki”. Niebawem na stronie internetowej rozgłośni pojawi się plakat oraz informacje związane z dalszymi losami naszego nowego utworu. Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej naszego patrona www.radiogdansk.pl

Nagranie Radio Gdańsk

Zakończyliśmy pracę nad piosenką!!! Po wielu godzinach słuchania, negocjacji oraz zmian koncepcji powstała ostateczna wersja piosenki o Gdańsku. Oficjalna premiera już w maju.

Nagranie – Radio Gdańsk

Po około sześciu godzinach (wczoraj), nagraliśmy piosenkę o Gdańsku. Wydaje się to dużo czasu, ale zapewniam, że przy tak obszernym projekcie daliśmy dowód na to, że jesteśmy świetnie zorganizowani i przygotowani. Nagranych zostało: 7 wokali i 6 instrumentów.
Roboczy tytuł piosenki to „Kamieniczki i uliczki”.
W następny poście zamieścimy zdjęcia i wykonawców 🙂

Podróż do Krainy Wyobraźni

Muzyczna Kraina

Radio Gdańsk – 29.05.2014 r. Koncert z udziałem dzieci z Kolorowego Przedszkola nr 86 w Gdańsku, Szkoły Podstawowej „Niedźwiadek”, Przedszkola „Miś”, Centrum Edukacji Twórczej, Szkoły Podstawowej nr 44 oraz Szkoły Podstawowej nr 46.

Kolejna podróż w nieodkryte zakątki „Krainy Wyobraźni” w październiku :))

Muzyczna Kraina

Dziękujemy małym podróżnikom za wspaniałe i niezapomniane chwile podczas wczorajszej podróży do Krainy Wyobraźni.  Cieszymy się, że wszystkie niespodzianki, które przygotowaliśmy były dla naszych małych gości miłym zaskoczeniem.

Muzyczna Kraina

29 czerwca w nawiązaniu do Dnia Dziecka i już tradycyjnie w tym terminie – „Czarodziejska podróż do Krainy Wyobraźni” w Radio Gdańsk z nowymi niespodziankami. Aż trochę czuję niepokój i ekscytację. Dopinamy wszystko na ostatni guzik i startujemy o 9.30 i 11.00.

Aktualności

,,Po cichutku – podróż do krainy wyobraźni” odbędzie się dnia 06.03.2014 o godz. 9.30 i 11.00 w Studio Koncertowym Radia Gdańsk. W tej odsłonie pojawią się aż trzy nowe piosenki, nad którymi ostatnio bardzo intensywnie pracowaliśmy. Niestety ze względu na ograniczoną ilość uczestników nie mamy już wolnych miejsc.