Aktualności
Marzec 2015

Podróż do Krainy Wyobraźni

Muzyczna Kraina

Radio Gdańsk – 29.05.2014 r. Koncert z udziałem dzieci z Kolorowego Przedszkola nr 86 w Gdańsku, Szkoły Podstawowej „Niedźwiadek”, Przedszkola „Miś”, Centrum Edukacji Twórczej, Szkoły Podstawowej nr 44 oraz Szkoły Podstawowej nr 46.

Kolejna podróż w nieodkryte zakątki „Krainy Wyobraźni” w październiku :))

Muzyczna Kraina

Dziękujemy małym podróżnikom za wspaniałe i niezapomniane chwile podczas wczorajszej podróży do Krainy Wyobraźni.  Cieszymy się, że wszystkie niespodzianki, które przygotowaliśmy były dla naszych małych gości miłym zaskoczeniem.

Muzyczna Kraina

29 czerwca w nawiązaniu do Dnia Dziecka i już tradycyjnie w tym terminie – „Czarodziejska podróż do Krainy Wyobraźni” w Radio Gdańsk z nowymi niespodziankami. Aż trochę czuję niepokój i ekscytację. Dopinamy wszystko na ostatni guzik i startujemy o 9.30 i 11.00.

Aktualności

,,Po cichutku – podróż do krainy wyobraźni” odbędzie się dnia 06.03.2014 o godz. 9.30 i 11.00 w Studio Koncertowym Radia Gdańsk. W tej odsłonie pojawią się aż trzy nowe piosenki, nad którymi ostatnio bardzo intensywnie pracowaliśmy. Niestety ze względu na ograniczoną ilość uczestników nie mamy już wolnych miejsc.